Šeštadienį Palangoje vyko Lietuvos kroso taurės pirmojo etapo varžybos. 1000 m. rungties nugalėtoju tapo Airidas Simanavičius, rungtį įveikęs per 3:35 min. Estafetės bėgimo rungtyje Marijampolės komandos sudėtyje dalyvavo ir Kalvarijos SC auklėtiniai: Justė Juškaitė, Airidas Simanavičius ir tapo čempionais.

Sveikiname sportininkus ir trenerius!

Kėdainiuose vykusiame Lietuvos rajonų jaunių bokso čempionate kalvarijiečiai demonstravo gerą fizinę formą ir nepaliko vilčių savo varžovams.
Čempionais ir prizininkais tapo:
Aironas Kazlauskas - 1 vieta (75 kg)
Edvinas Jurčiukonis - 1 vieta (46 kg)
Matas Matusevičius - 1 vieta (54 kg)
Justas Martinkevičius - 1 vieta (90 + kg)
Titas Matusevičius - 3 vieta (44 kg)
Sveikiname trenerį ir sportininkus!

Baigėsi Vilniuje vykęs pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako vardo tarptautinis jaunimo bokso turnyras. 16-us metus iš eilės vykusiame turnyre kovojo 55 vaikinai ir 11 merginų iš 8 valstybių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos, Čekijos, Slovakijos ir Ispanijos.

Kalvariją atstovavo 2 sportininkai: Saulė Kardokaitė, svorio kategorijoje iki 64 kg iškovojo 2 vietą ir Narūnas Grebnevas svorio kategorijoje iki 81 kg užėmė 5 vietą.