b1       2015 m. spalio 30-31 d. Kalvarijos sporto centre vyko Tarptautinis bokso turnyras kuriame savo jėgas išbandyti atvyko trys Rusijos komandos, Jonavos, Pasvalio, Panevėžio, Naujosios Akmenės, Kretingos boksininkai.
Finalinėse dvikovose kovojo 9 boksininkai iš Kalvarijos, bet tik dviem iš jų pavyko tapti turnyro čempionais:
Tai šių metų Lietuvos bokso žaidynių čempionai tapo - Ignas Maceika 44 kg Mantvydas Matlauskas 50 kg. ir Rimvydas Saikevičius 60 kg.
      Turnyro vicečempionais tapo: Robertas Gramas 28 kg, Arnas Savickas 40 kg, Mantas Dolotovas 44 kg. Emilis Lukoševičius 48 kg, Gilvinas Kvasnauskas 56 kg. Albertas Strimaitis 69 kg.
      Už šias "Tarptautinio bokso turnyro" varžybas Kalvarijos sporto centras dėkoja: Marijampolės apskrities bokso federacijai ir jos prezidentui Gintautui Statkevičiui už paramą; Nerijui Matlauskui už paramą; Arvydui Grabauskui už varžybų pravedimą; Kalvarijos savivaldybės administracijai; Gerbiamam merui Vincui Plikaičiui, kad papuošė turnyrą savo vizitu; Visoms bokso komandoms už dalyvavimą; Varžybų teisėjams už objektyvų teisėjavimą; Boksininkams už smagų reginį; Merginų šokių kolektyvui "Adastra"; Žiūrovams kad atvykote ir palaikėte saviškius.