• Kategorija: Sportas

Gruodžio 2 dieną startavo Kalvarijos krepšinio pirmenybės.

Raudeniškiai 88-49 Vietiniai

Pirmose rungtynėse susitiko Raudeniškiai su Vietiniais.

Pirmame kėlinyje vyko atkakli kova, bet prasidėjus antrajam Raudeniškių krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir pabėgo nuo varžovų didesniu skirtumu, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Po finalinės sirenos rezultatu 88-49 nugalėjo Raudeniškių komanda.

Raudeniškių komandoje rezultatyviausiai pasirodė: Žilvinas Kiveris 18 taškų, Tomas Badokas 15, Arvydas Minkevičius 13, Tautvydas Žvingila 12 ir Mindaugas Liutkevičius pridėjo 9 taškus.

Vietiniams daugiausiai taškų pelnė Marius Barkauskas kuris pelnė 11 taškų.

Lazdijų Briedis- Pietų Megrame 99-84 98‘ers

Antrose dienos rungtynėse susitiko Lazdijų Briedis- Pietų Megrame prieš Kalvarijos 98‘ers komandą.

Rungtynės buvo atkaklios ir vyko tikra kova aikštelėje tris kelinius, tačiau ketvirtame kėlinį Lazdijų komandos krepšininkai įrodė savo pranašumą ir šventė užtikrintą pergale rezultatu 99-84 .

98‘ers komandos neišgelbėjo net ir Pauliaus Knyzos asmeninis rezultatas, krepšininkas įmetė 9 tritaškius.

Lazdijų Briedis- Pietų Megrame rezultatyviausi: Gytis Stankevičius 30, Marijonas Žukauskas 25, Simas Tamkevičius 13 ir Arnas Stučka 12 taškų.

98‘ers geriausiai pasirodė Paulius Knyza 29 taškai, Martynas Dvylis 17, Aidas Šerpilovas 14 ir Rokas Burinskas 12.

Kalvarijos SC 98-62 Kampas

Trečiose rungtynėse susitiko Kalvarijos SC jaunimo komanda ir naujokai Kampas ekipa.

Kampo komandai nuo pat rungtynių pradžios nepavyko išspręsti dviejų Kalvarijos sporto centro žaidėjų problemos, tai dueto Manto Trečioko ir Vainius Tenenio, kurie kartu pelnė net 59 taškus. Galutinis rungtynių rezultatas, Kalvarijos SC 98-62 Kampas.

Kalvarijos SC : Mantas Trečiokas 38,Vainius Tenenis 21.

Kampas: Aivaras Vareika 16, Aivaras Revinis 11 ir Tomas Butkus 10 taškų.

Jungėnai-RIMEDIS 60-57 SSA

Ketvirtosios rungtynės, paskutinės, bet jos tapo tikru vakaro desertu kiekvienam žiūrovui. Pirmaujanti komanda keitėsi daug kartų visų rungtynių metu. Ketvirtajame kėlinyje likus 16 sekundžių iki rungtynių pabaigos ir esant lygiam rezultatui, Jungėnų komandos žaidėjas Tomas Gruodis šaltakraujiškai atakuoja iš toli ir pelno tritaškį taip iškovodamas pirmąją pergalę savo komandai.

Jungėnų komandos rezultatyviausi: Vilius Puzara 23, Karolis Lenkauskas 19.

SSA: Rokas Uleckas 22 taškai.